Květiny, květiny a zase květiny!

Po dlouhé zimě je tu konečně jaro a my jsme se rozhodli, že vám představíme, jednu ze značek, se kterou se můžete v OliOla setkat. A právě kvůli jaru a všemu tomu pučení a kvetení, začínáme květinovou značkou Zuii Organic!

Zuii Organic je australská dekorativní bio kosmetika. A samozřejmě má všechna nej, která vás mohou napadnout. Je organická, převážně oragnická, netestovaná na zvířatech, bez nano částic, bez chemikálií, parabenů a dalších škodlivin, je samozřejmě certifikovaná no a hlavně je z květin! To zní tak úžasně, že si musíte přijít, jak při sledování programu Horsta Fuchse! Ale! ona je to pravda a né, nemusíte volat do deseti minut.

Tohle vyzkoušíte rádi dobrovolně a bez mučení. No a jak, že to ty australani dělají? Pěstují květy v bio kvalitě, bez geneticky modifikovaných hnojiv. Plátky květů, společně s esenciálními oleji, které pak naleznete ve všech produktech Zuii Organic. Skvělé na tom je, že kosmetika udělá dobře nejen vašemu svědomí, které apeluje na vaši ekologickou stránku, ale i vašim požadavkům, co se týká barev a trendů. Mezi Zuii květinové produkty patří pudry, rtěnky, lesky, stíny, řasenky, zkrátka holčičí království. Tuhle oázu barev a péče můžete vyzkoušet právě v OliOla, třeba u naší kosmetičky Barbory!

Nebojte, Zuii nezkrášluje výhradně australské ženy. Třeba Aňa Geislerová už přemluvila snad všechny vizážistky kolem filmu, aby jí líčili tím, na co je zvyklá z domova a to je právě Zuii. Za OliOla s čistým svědomím můžu říct, že Aňa je krásná žena. Šik, vždy upravená, sladěná a s ekologickým vnímáním. Proto se nestydíme přiznat, že je takovým naším vzorem.

Pokud chcete změnit svůj přístup ke kosmetice a udržitelnosti, je ten pravý čas. Vyperete své štětce od běžné kosmetiky a změňte svůj kosmetický arzenál!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *